سوالات متداول
1394/12/12 چهارشنبه
گیگالیب
کتابخانه دیجیتالی گیگالیب

.

اطلاعیه فعال­سازی کتابخانه دیجیتالی گیگالیب

 

 

با توجه به نیاز اعضای محترم علمی، پژوهشگران و دانشجویان دانشگاه به دریافت متن کامل مقاله و کتاب­های لاتین جهت پژوهش، تحقیق و تولید علم این معاونت دسترسی به 200 پایگاه علمی معتبر را، به دو طریق زیر مهیا نموده است.

 با استفاده از نام و رمز کاربری :  در این روش کلیه اعضای علمی دانشگاه می­توانند از طریق نشانی زیر از این پایگاه­­های علمی استفاده نمایند :

http://gigalib.org

که در آن سقف دریافت در هر دوره 15 مقاله می­باشد که بعد از اتمام سقف در هر زمان، 15 مقاله بعدی بلافاصله فعال می­گردد. در این خصوص لازم به یادآوری است، اعضای علمی برای اطلاع از نام و رمز کاربری، پست الکترونیکی خود را بررسی و یا در ساعات 9 الی 12 روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره 22485208-021 (سرکار خانم هدایتی) تماس حاصل نمایند.

بدون استفاده از نام و رمز کاربری : در این روش کلیه اعضای علمی و دانشجویان دانشگاه در محل ساختمان استان، مرکز، واحد، مرکز تحصیلات تکمیلی و سازمان مرکزی (که امکان اتصال به اینترنت جهانی را دارند) می­توانند از طریق نشانی زیر از این پایگاه­­های علمی استفاده نمایند :

http://gigalib.org/ip

همچنین استفاده از این پایگاه­های علمی بدون پرداخت هزینه از طرف اعضای علمی و دانشجویان دانشگاه است و جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه دسترسی، آدرس و راهنمای استفاده از این سامانه به قسمت پایگاه­ علمی درگاه اصلی دانشگاه مراجعه نمایید.

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ